různé anime-soul eater info

30. dubna 2010 v 21:58 | KAGAMI - YRETH |  různé anime

Soul Eater


V Death City se nachází akademie Shibusen, což je škola pro Uživatele a jejich Zbraně. Zbraně jsou lidé, kteří se dokáží měnit v nějakou zbraň a Uživatel je ten, který s tou zbraní bojuje. Celému Death City šéfuje lehce střelený Shinigami, který na všechno dohlíží skrz zrcadla.
Nemyslete si, že si jen tak poklidně žijí, to vůbec ne! Objeveju se jeden nepřítel za druhým.....

Nyní se dostáváme k představování hlavních postav.
Tým č.1 se skládá z Maky(uživatelka) a Soula(zbraň - kosa). Soul je flegmatický klučina s bílými vlasy a červenýma očima, který se nejvíc stará o to jak být COOL a za svoje poznámky občas schytá od Maky knihou přímo do hlavy!
Tým č.2 je Black Star(uřivatel) a Tsubaki(zbraň - má více módů). Black Star je typický uřvaný a nezdravě sebevědomý člověk, který neustále opakuje jen 6 slov: "Já jsem ten, který překoná boha!", nesmíme mu však odepřít, že je to velice schopný uživatel (dokáže vystřelovat svou duševní frekvenci).
A nakonec Tým č.3 je Death the Kid(uživatel) a Liz a Patty(zbraně - pistole). Kid je syn Shinigamiho, ale nejlépe ho poznáte tak, že až ulomíte špičku Shibusenu, přiřítí se k vám za neustálých nádávek absolutní symetrický maniak. Dámy a pánové, toto je Death the Kid......

Žánr: Akční a humorné
Epizod: 51
Hodnocení: 8/10


(zleva:) Maka, Liz a Patty, Kid, Tsubaki, Black Star a Soul
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama